KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13521049
nr 1352 1049
Lino Capri. Signerad. Olja på duk, kustmotiv, 39x46cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 20:55:41
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr